Lista produktów dla producenta Artemide

Jesteśmy zwolennikami nowoczesnych rozwiązań, dlatego nasz sklep internetowy został wzbogacony o asortyment oferowany przez producenta Artemide Polska. Oświetlenie Artemide to nowoczesne rozwiązania idealne zarówno do salonów, pokojów dziecięcych, jak i sypialni, czy domowych gabinetów. Atrakcyjna cena, nowoczesny design oraz najwyższa jakość wykonania sprawiają, że lampy Artemide są chętnie wybieranym dodatkiem przez osoby uwielbiające funkcjonalne dekoracje charakteryzujące się niebanalnym designem. 


Artemide lampy - gwarancja najwyższej jakości


Artemide to wiodąca włoska marka znana na całym świecie, która swoje początki datuje na 1960 rok. Oświetlenie Artemide zapoczątkował założyciel firmy - Ernesto Gismondi. Lampy Artemide spotkać można w różnych zakątkach świata, bardzo często w hollywoodzkich filmach i serialach wyprodukowanych za oceanem. Wizytówką firmy jest niezmiennie lampa sufitowa Artemide Tolomeo z charakterystycznymi linkami biegnącymi wzdłuż ramienia lampy i sprężynami ukrytymi w korpusie. Lampy sufitowe Artemide z rodziny Tolomeo mają regulowane ramiona dzięki czemu są bardzo praktyczne i łatwo rozpoznawalne. Każda lampa inspirowana Artemide to dzieło sztuki stworzone przez projektanta, którego sylwetkę możemy poznać na stronach lub w katalogach firmy. W niektórych przypadkach możemy poznać historię i inspiracje, na bazie których dana lampa, czy kinkiet Artemide zostały stworzone. Dla marki pracuje wielu projektantów, a do bardziej znanych możemy zaliczyć Giuseppe Maurizio Scutella - twórcę słynnej serii lamp Pirce, Michele De Lucchi - ojca słynnych lamp Logico, rodziny Castore oraz współtwórcy chyba najsłynniejszych lamp Tolomeo, które opracował wspólnie z Giancarlo Fassina. Inne lampy Artemide, które zdobyły sławę na świecie to seria Mercury, Droplet, Skydro, Cosmic Angel czy niebanalna Chlorophilia wszystkie pochodzące spod ręki Ross Lovegrove.


Artemide Polska - zaproś elegancję do swojego mieszkania


Artemide lampy to synonim piękna, włoskiego stylu i funkcjonalności. Architekci często sięgają po produkty tej marki, gdyż jakość i wyjątkowość lamp wytwarzanych w tej słynnej fabryce zadowoli najbardziej wyszukane gusta. Hasło Artemide Human Light odnosi się do filozofii firmy, która tworzy produkty mające służyć człowiekowi dlatego wiele z oferowanych lamp to produkty niezwykle funkcjonalne i zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach - zarówno pełnego rozświetlenia pomieszczenia, jak i wprowadzenia do niego przytulnego klimatu. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór lamp dekoracyjnych do zastosowań domowych. W sprzedaży znajduje się zarówno Artemide lampa stojąca, jak i Artemide lampa wisząca. Artemide Polska w ofercie posiada także oprawy techniczne zapewniające oświetlenie powierzchni handlowych oraz serię lamp iluminacyjnych do zastosowania na zewnątrz budynków. Różnorodność asortymentu podkreśla profesjonalizm wysoce rozbudowanego działu projektowo inżynierskiego, który tworzy produkty o szerokim spektrum zastosowań. Jeżeli chodzi o Artemide, cena produktów odzwierciedla ich wyjątkowość, ale w wielu przypadkach promocja może miło zaskoczyć zwolenników niecodziennego oświetlenia. Często powstają lampy inspirowane Artemide, jednak nigdy nie mogą równać się z oryginałami, których idealne proporcje, przemyślane rozwiązania i dopracowane szczegóły nie dadzą się podrobić.


Marka Artemide lampy swojej produkcji oferuje obecnie w 98 krajach na różnych kontynentach. Stale rosnące zainteresowanie produktami sprawia, że oświetlenie Artemide stanowi dekorację salonów, sypialni i gabinetów coraz większej ilości zwolenników nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań i dekoracji o niecodziennym designie.

Showing 1 - 36 of 120 items