Transformatory 

Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła ma w swojej ofercie nie tylko stylowe lampy dedykowane do każdego pomieszczenia w domu oraz formy oświetlenia dostosowane do oświetlenia posesji z zewnątrz. W asortymencie znaleźć można również akcesoria niezbędne do montażu oraz prawidłowego, oszczędnego i bezpiecznego korzystania z produktów oświetleniowych. Do tego typu przedmiotów zaliczyć można transformatory elektroniczne - niezbędny dodatek do lamp halogenowych. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Transformatory elektroniczne - zastosowanie i działanie 

Transformatory elektroniczne to urządzenie niezbędne do zasilenia lamp niskonapięciowych (12V) - to zatem niezbędnik do lamp halogenowych, które bez transformatora nie będą działały. Zadaniem tego typu produktu jest dostosowanie odbiorników elektrycznych do źródeł zasilania, których parametry prądowo - napięciowe uniemożliwiają bezpośrednie podłączenie do układu zasilającego. Transformatory elektroniczne pomagają zatem przystosować domową instalację do zasilania żarówek niskonapięciowych - halogenów lub taśm LED, redukując napięcie z 230 V do 12 V. Elektroniczne transformatory do lamp są nowoczesną alternatywą dla klasycznych transformatorów toroidalnych. Ich najistotniejszymi różnicami jest niższa waga, mniejszy wymiar, trzykrotnie lepsza stabilność napięcia wyjściowego, a co za tym idzie - większe bezpieczeństwo i ochrona podłączonym do transformatora sprzętów. 

Transformatory elektroniczne - niezbędnik do lamp halogenowych 

Preferujesz ekonomiczne rozwiązania, które pozwalają na oszczędności? Jeśli wyposażając mieszkanie w sprzęt oświetleniowy, postawiłeś na energooszczędne formy, transformatory elektroniczne będą niezbędnym wyposażeniem, w które powinieneś się zaopatrzyć. Wybierając transformator do lamp halogenowych lub taśm LED pamiętaj o odpowiednim dopasowaniu sprzętu do rodzajów i ilości źródeł światła - nieprawidłowo dostosowany transformator może skutkować przeciążeniem i wadliwą pracą. Decydując się na produkty dostępne w asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła, zyskujesz gwarancję jakości, sprawdzonej, bezpiecznej konstrukcji oraz opcję pomocy w doborze konkretnego sprzętu. 

 

Atrakcyjne ceny, wysoka jakość wykonania, odpowiednie dostosowanie do specyfiki wykorzystania - to cechuje oferowane przez nas transformatory elektroniczne do lamp. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów akcesoria umożliwiające korzystanie z energooszczędnych form oświetlenia. Masz wątpliwości co do wyboru konkretnego modelu? Kolory Światła to sklep tworzony przez specjalistów - chętnie służymy radą i wskazówkami, dzięki którym idealnie dopasujesz transformator do lampy do własnych potrzeb i specyfiki oświetlenia w Twoim domu.