Filtr produktów

+ Producent
+ Typ Źródła Światła

Lampy secesyjne 

Jesteś zwolennikiem niebanalnych dekoracji? Marzysz o mieszkaniu, w którym panuje niepowtarzalny klimat? Sklep internetowy Kolory Światła wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom - w asortymencie znaleźć można między innymi lampy w stylu secesyjnym, które zachwycają designem.  ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Lampy secesyjne - wprowadź niebanalny klimat do wnętrza mieszkania 

Styl secesyjny narodził się w Europie na przełomie XIX i XX wieku. Obecnie wraca do łask jako alternatywa dla aranżacji wnętrz, w których dominują podstawowe barwy, przestronność i minimalizm. Lampa secesyjna charakteryzuje się mosiężną podstawą i wielobarwnym kloszem nawiązującym stylistyką do witraży, swobodą układów kompozycyjnych, abstrakcyjną ornamentyką i płynnymi, falistymi liniami. Taka forma oświetlenia świetnie sprawdzi się w klasycznych, eleganckich wnętrzach, w których panuje niepowtarzalny klimat. Sklep internetowy Kolory Światła w swoim asortymencie posiada zarówno lampy secesyjne sufitowe, lampy wiszące, kinkiety i modele stołowe. Szeroki wybór umożliwia kompleksowe wyposażenie wnętrza mieszkania w stylowe oświetlenie, które, poza swoją funkcjonalnością i praktycznym zastosowaniem, zachwyca wyjątkowym designem i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wszystko dzięki temu, że współpracujemy ze sprawdzonymi, renomowanymi producentami, którzy bazują na materiałach najlepszej jakości. 

Lampy secesyjne - zachwycający design idący w parze z funkcjonalnością 

Lampa secesyjna to forma oświetlenia, która zachwyci każdego zwolennika oryginalnych, a równocześnie klasycznych dekoracji. Poza witrażowym klimatem, w jakim utrzymane są lampy w stylu secesyjnym, ważne są też zdobienia - geometryczne kształty oraz wzory roślinne to główne motywy zdobiące tego typu formy oświetlenia. To w połączeniu z różnokolorowymi szkiełkami daje wyrazisty efekt - zarówno lampy wiszące, jak i kinkiety, czy plafony utrzymane w takiej stylistyce są wyjątkowo dekoracyjne. Lampa secesyjna idealnie współgra z drewnianymi meblami stylizowanymi na antyki oraz skórzanymi kanapami nawiązującymi do stylistyki krajów anglosaskich. Ten typ oświetlenia wprowadza do wnętrza pomieszczenia nastrojowy, przytulny klimat. Elegancja zestawiona z tradycją i wielobarwnością sprawia, że lampy w stylu secesyjnym są chętnie wybierane przez zwolenników wnętrz, które zachwycają designem. 

Sklep internetowy Kolory Światła to miejsce, w którym znajdziesz oświetlenie nawiązujące do rozmaitych stylów aranżacyjnych. Sięgamy nie tylko po nowoczesne, minimalistyczne, czy oryginalne rozwiązania, ale też chętnie wracamy do tradycji, nadając jej wyjątkowego stylu. Dzięki temu, że współpracujemy z renomowanymi firmami, oferowane przez nas produkty zachwycają nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim jakością wykonania, a co za tym idzie, trwałością. Atrakcyjna cena, jaką proponujemy oraz stale powracająca promocja z pewnością zachęcą Cię do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą i skompletowania oświetlenia, dzięki któremu wprowadzisz do swojego mieszkania klimat, o jakim marzysz.