Filtr produktów

Szynoprzewody 1 fazowe 

Szynoprzewód 1-fazowy to ważny element akcesoriów podczas projektowania oświetlenia szynowego. Lampy szynowe zainstalowane na szynoprzewodach 1-fazowych są doskonałym rozwiązaniem oświetleniowych w domu i obiektach komercyjnych. Szynoprzewody dają możliwość łatwego zmieniania lokalizacji każdego źródła światła przymocowanego do nich. Szynoprzewody 1-fazowe mogą być montowane natynkowo, podtynkowo lub na zwisie. Sposób montażu uzależniony jest od możliwości pomieszczenia i instalacji elektrycznej. Szynoprzewody 1-fazowe dają możliwość sterowania całą instalacją za pomocą jednego włącznika. Jeśli rozważasz montaż oświetlenia szynowego, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu Kolory Światła. Znajdziesz tu produkty niezbędne do montażu oświetlenia jednoobwodowego. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 36 z 438 elementów

Szynoprzewody 1-fazowe ― budowa

Oświetlenie szynowe to wybór pasujący do zastosowania w warunkach domowych. To rozwiązanie, które wyróżnia się ponadczasową funkcjonalnością i elegancją. Wybierając tego rodzaju oświetlenie, należy zakupić szynoprzewody. Najczęściej wybierane są szynoprzewody 1-fazowe. Dostępne są w kolorze białym lub czarnym. Można je łączyć z reflektorami lub lampami wiszącymi. Szynoprzewód 1-fazowy to zestaw składający się z trzech przewodów: fazowego, neutralnego i ochronnego. Szynoprzewód 1-fazowy zasilany jest właśnie z tych kabli, dzięki czemu pasuje do większości instalacji elektrycznej. Do jednego szynoprzewodu można podłączyć kilka lamp a nawet kilkanaście lamp zależnie od ich mocy.

Jak podłączyć szynoprzewód 1-fazowy?

Szynoprzewód 1-fazowy to taki, którym prąd płynie pomiędzy dwoma kablami. Efektem jest to, że wszystkie lampy podpięte do szynoprzewodu zasilane są z tych dwóch przewodów. To wybór, który pasuje do większości instalacji domowych. Z montażem nie powinniśmy mieć więc dużego problemu. Jak wygląda podłączenie szynoprzewodu 1-fazowego? To bardzo proste zadanie! Na jednym z końców mają zazwyczaj złącze zasilające, w których znajdują się zaciski śrubowe. W większości modeli określone są literą N i L, do których podłączamy nasze przewody 230 V i przewód zielono-żółty do zacisku uziemienia.

Szynoprzewody 1-fazowe białe i czarne

Szynoprzewody 1-fazowe występują w kolorze białym lub czarnym. To pozwala dopasować ten element do aranżacji wnętrza. Dostępne w naszym sklepie internetowym Kolory Światła szynoprzewody umożliwiają stworzenie oświetlenia szynowego, które będzie spełniać indywidualne oczekiwania. Lampy szynowe białe z powodzeniem zamontujemy wykorzystując szynoprzewód 1-fazowy biały. Natomiast lampy czarne podłączymy z szynoprzewodem czarnym. Dostępne są one w różnych długościach. W naszej ofercie znajdują się również reflektory do szynoprzewodu i różnego rodzaju akcesoria. Każda nasza propozycja to gwarancja bezpieczeństwa i wysokiego komfortu użytkowania. Serdecznie zapraszamy!

Gdzie można wykorzystać szynoprzewody 1-fazowe?

Oświetlenie szynowe spotkać można bardzo często w obiektach komercyjnych, hotelach. Z czasem zalety tego oświetlenia docenili również właściciele domów i mieszkań. Jeśli zastanawiasz się, czy tego rodzaju oświetlenie to dobry wybór, to już teraz bez żadnych wątpliwości odpowiadamy, że tak!

Szynoprzewody stanowią rodzaj oświetlenia sufitowego. Składają się z szyny, na której znajdują się lampy oświetleniowe. Wyróżniają się nowoczesną i minimalistyczną formą. To główne cechy, które przekonują coraz większą grupę osób do ich instalacji w domu. Jeśli dysponujesz małym mieszkaniem, zdecyduj się na szynoprzewody 1-fazowe. Ich działanie jest bardzo proste i skomplikowana instalacja elektryczna nie jest wymagana. Najprościej mówiąc: uruchamiasz jeden włącznik i zapalasz wszystkie lampy umieszczone na szynie. To sposób na doskonałe oświetlenie pomieszczenia. Na rynku można też spotkać szynoprzewody 3-fazowe. Te polecane są do dużych i przestronnych wnętrz. Dają one większą możliwość sterowania światłem.

Szynoprzewody 1-fazowe ― postaw na nowoczesność

Klasyczna lampa wisząca czy żyrandol to oświetlenie, które masz w swoim domu? Rozważasz wymianę, ale chcesz stworzyć wnętrze o wyjątkowym charakterze? Spektakularnie zaprezentuje się oświetlenie szynowe jednoobwodowe. To rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie bez powodu. Poza tym, że prezentuje się nowocześnie i elegancko, jest proste w użytkowaniu. Możemy na jednej szynie umieścić kilka lamp, tworząc wyjątkowe, ciepłe wnętrze. Jeśli dysponujesz małym mieszkaniem, koniecznie wybierz szynoprzeowdy 1-fazowe. Są zaprojektowane z myślą o instalacji, która stosowana jest w wielu budynkach.

Sklep Kolory Światła ― wybierz szynoprzewody 1 fazowe

Decydując się na montaż szynoprzewodów jednoobwodowych, zachęcamy Cię do sprawdzenia oferty naszego sklepu Kolory Światła. W asortymencie dostępne są produkty pochodzące od renomowanych marek. Znajdziesz tu szynoprzewody 1-fazowe, które cieszą się największym zainteresowaniem. Wynika to z ich uniwersalności. Są najczęściej wybierane przez właścicieli małych mieszkań. Jeśli będziesz mieć wątpliwości odnośnie produktów oświetleniowych, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji.