Filtr produktów

+ Producent
+ Typ Źródła Światła
+ Strumień świetlny [Lumen]
+ Barwa światła [Kelvin]
+ Kolor

Lampy zewnętrzne z kamerą 

Zapewnienie odpowiedniej widoczności to klucz do bezpiecznego i komfortowego poruszania się po zmroku, dlatego tak istotne jest wyposażenie się zarówno w odpowiednio dopasowane źródła światła wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Jeśli jesteś na etapie wyposażania ogrodu i poszukujesz funkcjonalnego, nowoczesnego rozwiązania, lampy z kamerą są produktami, którymi powinieneś się zainteresować. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Lampy z kamerą - zadbaj o komfort mieszkańców domu po zmroku

Jesteś zwolennikiem minimalizmu? Lampy z kamerą są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Dlaczego? Z bardzo prostej przyczyny - lampa zewnętrzna z kamerą zapewnia spory zasięg działania, co przekłada się na możliwość ograniczenia źródeł światła montowanych na elewacji domu. To nie tylko pozytywnie wpływa na wygląd zewnętrzny domu, ale i pozwala zaoszczędzić sporo energii. Kamera w lampie LED to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa i komfortu psychicznego - oświetlenie z opcją nagrywania tego, co dzieje się wokół domu jest szalenie istotne, zwłaszcza jeśli mieszkamy w okolicy oddalonej od innych zabudowań. 

Lampy z kamerą - bezpieczeństwo i wygoda

Lampa zewnętrzna z kamerą to gwarancja pełnego bezpieczeństwa, jednak nie tylko. Na asortyment sklepu Kolory Światła składają się lampy z kamerą, które łączą funkcjonalność z dekoracyjnością - w ofercie znajduje się zarówno lampa z kamerą WIFI w minimalistycznym wydaniu, o prostym, geometrycznym kształcie, jak i kamera w lampie LED imitująca reflektory z opcją ustawienia kąta padania światła, czy model z subtelnymi dekoracjami w nowoczesnym wydaniu. W ofercie znajdują się produkty zapewniające pojedyncze i podwójne źródło światła. Lampy z kamerą wykonane są z odpornego tworzywa lub aluminium, co przekłada się na ich żywotność. Stonowane, klasyczne kolory, jak biel, szarość, czerń, srebro oraz możliwość wyboru formy wykończenia - matowego lub z połyskiem pozwala dostosować formę oświetlenia do specyfiki elewacji domu. Każda pozycja w naszym asortymencie to lampa z kamerą i czujnikiem ruchu, co dodatkowo wpływa na funkcjonalność i oszczędność tego typu oświetlenia. 

Atrakcyjna cena i wysoka jakość oferowanych produktów to nasza mocna strona. Bazujemy wyłącznie na asortymencie pochodzącym od sprawdzonych, renomowanych producentów, takich jak firma Lutec - dzięki temu, oferując naszym Klientom lampy z kamerą, mamy pewność, że prezentujemy im produkty, które spełnią ich oczekiwania. Jeśli chcesz zadbać o wygodę i bezpieczeństwo swoje i domowników, a równocześnie poszukujesz atrakcyjnego dodatku, który uatrakcyjni zewnętrzną część Twojego domu, postaw na nowoczesne rozwiązania i zamów lampy z kamerą.