Żarówki LED E27 230V 

Prawidłowe dopasowanie typu żarówki do rodzaju lampy jest szalenie istotne. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów

Żarówki led E27 - oszczędność i gwarancja perfekcyjnego oświetlenia 

Żarówka LED E27 to dobre rozwiązanie do lamp z dużym gwintem, zarówno klasycznych, jak i tych utrzymanych w nowoczesnym klimacie. Kolory Światła to miejsce, w którym atrakcyjna cena idzie w parze z wysoką jakością, którą zapewniają sprawdzeni, renomowani producenci. W ofercie dostępne są żarówki Integral, Lucide i Azzardo, w tym żarówki WiFi, którymi można swobodnie sterować za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Nasz sklep internetowy z oświetleniem stawia na funkcjonalność, oferując rozwiązania, które sprostają różnym oczekiwaniom naszych klientów. Żarówki LED dostępne są nie tylko w różnej mocy, ale i klasie energetycznej. Charakteryzują się wysoką żywotnością ok. 10000-15000 h oraz są objęte gwarancją do 3 lat.

Żarówki led E27 - dopasuj barwę do specyfiki pomieszczenia

Zarówno żarówki Integral, jak i Azzardo, czy Lucide, dostępne są w kilku wariantach - dostępne w asortymencie naszego sklepu żarówki LED różnią się nie tylko mocą działania, kątem rozsyłu światła, czy opcją ściemniania, ale i strumieniem świetlnym i barwą. Jeśli poszukujesz wyposażenia do kuchni, pokoju, czy łazienki, czyli miejsc, w których jesteśmy bardziej aktywni i wykonujemy konkretne czynności wymagające dobrej widoczności, postaw na żarówki led E27 o barwie zimnej (4000 K). Do wnętrz, w których powinien panować przytulny nastrój sprzyjający odpoczynkowi, idealna będzie żarówka LED E27 o ciepłej barwie światła (do 2200 K). Neutralny odcień z kolei będzie idealny wszędzie tam, gdzie potrzebujemy naturalnego wrażenia oświetlenia. Poza zróżnicowanymi funkcjami oferowane przez nas żarówki mają też różną specyfikę wyglądu i kształtu - na asortyment składają się zarówno produkty wykonane z klasycznego, jak i mlecznego szkła. Idealne odzwierciedlenie barw oraz tradycyjny, popularny trzonek umożliwia bezproblemowe dopasowanie do specyfiki i funkcji oświetlanego miejsca, jak i większości modeli lamp - zarówno wiszących, stojących, jak i punktowych. 

Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła proponuje zarówno klasyczne, jak i nowoczesne rozwiązania, co potwierdza asortyment, na który składają się zarówno tradycyjne żarówki led E27, jak i żarówki WiFi dla zwolenników technologicznych rozwiązań. Jeśli interesuje Cię atrakcyjna cena, wysoka jakość, długa żywotność produktów i gwarancja zapewniona przez renomowanych producentów, zamów żarówki LED 230 V, jakie oferuje nasz sklep internetowy z oświetleniem.