Filtr produktów

Żarówki LED GX53 230V 

Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła bazuje na asortymencie pochodzącym od sprawdzonych, cenionych producentów. Z tego względu w sprzedaży mamy między innymi żarówki Integral - renomowana marka przekłada się na jakość oświetlenia, które jest dedykowane zarówno do mieszkań, jak i przestrzeni biurowych o zróżnicowanym metrażu. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Żarówka GX53 -  energooszczędne żarówki LED wysokiej jakości 

Odpowiednie oświetlenie w domu, czy pomieszczeniach biurowych przekłada się nie tylko na stosowną widoczność, ale i klimat oraz samopoczucie. Z tego względu nasz sklep internetowy z oświetleniem w asortymencie ma również akcesoria, na które składają się między innymi żarówki LED, w tym żarówki Integral cechujące się długą żywotnością, wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Żarówka LED GX53 dopasowana jest do zasilania 230 V. Żarówki LED zapewniają kąt rozsyłu światła 110 stopni i dostępne są w dwóch wersjach zapewniających dwa strumienie świetlne -530 LM lub 545 LM.  

Żarówka GX53 - źródło światła dopasowane do Twoich potrzeb

Oferowana przez nas GX53 żarówka, ze względu na model ledowy zapewnia oszczędność energii oraz długą żywotność do 15000 godzin. Dodatkowym atutem jest gwarancja od producenta, obowiązująca przez dwa lata. Oferowane przez nas żarówki LED marki Integral dostępne są w dwóch wersjach - 2700 K i 4000 K. Oznaczenia te określają barwę światła - ciepłą, idealną do małych pomieszczeń i sypialni i neutralną - dedykowaną pomieszczeniom, w którym spędzamy czas aktywniej. Do tego typu pomieszczeń zaliczyć można kuchnię, salon, czy łazienkę. Wybierając oświetlenie, warto mieć na względzie nie tylko specyfikę pomieszczenia, ale i jego metraż. Mowa tu nie tylko o doborze modelu lampy, ale i żarówek. Żarówka GX53, zarówno zapewniająca ciepły, jak i neutralny odcień światła, zapewnia wysoki współczynnik oddawania barw, co przekłada się na perfekcyjny efekt. To bardzo ważna kwestia, gdyż wpływa nie tylko na dobrą widoczność w pomieszczeniu, ale również na kondycję naszych oczu, a nawet samopoczucie - regularne przebywanie w zbyt ciemnym pomieszczeniu nie tylko obciąża znacząco wzrok, ale i negatywnie wpływa na nastrój. Kolory Światła to sklep, w którym doświadczenie łączy się z jakością, jaką gwarantują produkty renomowanych firm. Wybierając żarówki LED marki Integral, możesz mieć pewność, że światło w Twoim mieszkaniu nie tylko wprowadzi wyjątkowy klimat sprzyjający odpoczynkowi w domowym zaciszu, ale i ochroni oczy przed nadmiernym wysiłkiem. 

Nasz sklep internetowy z oświetleniem to miejsce, w którym znajdziesz zarówno stylowe lampy o różnych typach i fasonach, jak i niezbędne akcesoria oświetleniowe. Jeśli interesuje Cię atrakcyjna cena i wysoka jakość, zamów oferowane przez nas produkty i ciesz się perfekcyjnie oświetlonym mieszkaniem.