Oświetlenie obrazów 

Jesteś prawdziwym miłośnikiem sztuki i koneserem malarstwa? Ściany Twojego mieszkania są ozdobione przez obrazy? Wyeksponuj je odpowiednio, równocześnie wprowadzając do wnętrza mieszkania wyjątkowy klimat. Zadbaj o prawidłowe oświetlenie obrazu, wyposażając mieszkanie w kinkiety nad obrazy. Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła w asortymencie ma lampy do oświetlenia obrazów pochodzące od sprawdzonych producentów. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 36 z 115 elementów

Jesteś prawdziwym miłośnikiem sztuki i koneserem malarstwa? Ściany Twojego mieszkania są ozdobione przez obrazy? Wyeksponuj je odpowiednio, równocześnie wprowadzając do wnętrza mieszkania wyjątkowy klimat. Zadbaj o prawidłowe oświetlenie obrazu, wyposażając mieszkanie w kinkiety nad obrazy. Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła w asortymencie ma lampy do oświetlenia obrazów pochodzące od sprawdzonych producentów.

Galeryjki, czyli funkcjonalne lampy do oświetlania obrazów 

Oświetlenie obrazów określane często jako galeryjki lub obrazówki to kinkiety nad obrazy, których zadaniem jest stylowe podświetlenie dzieła sztuki. Tego typu forma oświetlenia sprawdza się zarówno w mieszkaniach, jak i galeriach, czy na wystawach. Lampy do oświetlania obrazów dostępne w asortymencie sklepu Kolory Światła wykonane są odpornego na uszkodzenia aluminium i metalu, z wykończeniem chromowanym, matowym, połyskującym, satynowym lub szczotkowanym. Prosty, minimalistyczny, jednak wyjątkowo elegancki design sprawia, że  kinkiety nad obrazy będą stylową dekoracją we wnętrzach, w których dominuje styl minimalistyczny, nowoczesny, loftowy i glamour.

Oświetlenie obrazów - dopasuj lampę do dekoracji zdobiących ściany Twojego mieszkania

Lampy do oświetlania obrazów idealnie sprawdzają się w salonie, sypialni i na korytarzu, wprowadzając do wnętrza pomieszczenia nastrojowy klimat. Oświetlenie obrazu dostępne w asortymencie naszego sklepu dostosowane jest do użytku z żarówkami LED - dzięki temu galeryjki nie tylko pomogą Ci osiągnąć atrakcyjny efekt wizualny, ale i będą oszczędną formą oświetlania. Kinkiety nad obrazy dostępne są w kolorze aluminium, chromu, niklu, mosiądzu, brązu, czerni i złota oraz w dwóch wersjach - na krótszym i dłuższym wysięgniku. Dzięki temu obrazówki można bez trudu dopasować zarówno do ogólnej aranżacji wnętrza, jak i typu oświetlanego pomieszczenia oraz gabarytów i stylu dekoracji ściennej. Kolory Światła to miejsce, w którym atrakcyjna, konkurencyjna cena idzie w parze z wysoką jakością. Dlatego też, tworząc asortyment, bazujemy wyłącznie na sprawdzonych producentach, którzy cieszą się doświadczeniem i renomą. Oświetlenie obrazów dostępne w naszej ofercie jest zatem sygnowane takimi markami jak Astro, Azzardo, Elstead Lighting, Maxlight, Redlux, czy Trio. 

Chcesz wyeksponować dzieła sztuki zdobiące ściany Twojego salonu lub wprowadzić klimat do sypialni, w której znajdują się stylowe obrazy? Zamów lampy do oświetlania obrazów, czyli tzw. galeryjki i wprowadź do wnętrza wyjątkowy klimat przytulności i elegancji. Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła oferuje szeroki asortyment tego typu oświetlenia, dzięki czemu bez trudu dopasujesz obrazówki do własnej wizji aranżacyjnej i typu obrazu.