Filtr produktów

+ Typ Źródła Światła
+ Strumień świetlny [Lumen]
+ Barwa światła [Kelvin]
+ Kolor

Lampy zewnętrzne latarnie 

Urządzając mieszkanie, nie zapomnij o przestrzeni wokół lokum, zwłaszcza jeśli dysponujesz ogrodem, w którym możesz się zrelaksować, podziwiając piękno przyrody. Aby zadbać o klimat sprzyjający odpoczynkowi, wyposaż ogród w odpowiednie dekoracje. Jedną z najważniejszych kwestii, o jakie warto zadbać chcąc cieszyć się urokliwym miejscem do odpoczynku, jest oświetlenie. Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła w ofercie ma lampy ogrodowe stojące wysokie, które nie tylko pozwalają zadbać o odpowiednią widoczność po zmroku, ale i są szalenie gustowne. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Lampy zewnętrzne latarnie - zadbaj o klimat wokół domu

Kolory Światła to sklep o wyjątkowo rozbudowanym asortymencie - w sprzedaży mamy zarówno oświetlenie do wnętrz, lampy zewnętrzne, najazdowe i dekoracyjne lampy słupy, które, poza swoją podstawową funkcją oświetleniową, odgrywają też rolę dekoracyjną. Lampy zewnętrzne stojące wysokie, jakie oferujemy, są idealne zarówno do ogrodów klasycznych, nowoczesnych, jak i industrialnych, retro, czy minimalistycznych. Produkty charakteryzują się stabilną, wytrzymałą konstrukcją i materiałami najwyższej jakości, w pełni dopasowanymi do specyfiki i formy zastosowania tego typu oświetlenia - każda lampa ogrodowa stojąca wysoka dostępna w naszym sklepie jest odporna na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu, silny wiatr, czy wysokie i niskie temperatury. Wynika to z odpowiedniego dopasowania materiału - produkty wykonane są między innymi z wysokiej jakości metalu, aluminium, czy stali. Dzięki dodatkom w postaci elementów szklanych, czy dekoracyjnych zdobień, lampy nie tylko pełnią funkcję oświetleniową, ale i prezentują się bardzo stylowo, wpływając na ogólny wygląd ogrodu.

Lampy zewnętrzne latarnie - dopasuj stylistykę do charakteru domu

Kolory Światła to sklep stawiający na różnorodność, dlatego na oferowany przez nas asortyment składają się zarówno modele wyposażone w uroczy klosz, latarnie ogrodowe stojące wysokie nawiązujące stylistyką do dawnych lamp angielskich, klasyczne formy w postaci okrągłych lub stożkowych kloszy, jak i minimalistyczne, geometryczne lampy słupy oraz modele utrzymane w nieco fabrycznym, surowym, industrialnym klimacie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wysoka jakość to najistotniejszy aspekt, zwłaszcza w przypadku form oświetlenia zewnętrznego, dlatego asortyment naszego sklepu składa się wyłącznie z produktów pochodzących od sprawdzonych, renomowanych firm cieszących się uznaniem i zaufaniem. W sprzedaży mamy lampy słupy sygnowane takimi markami jak Lucide, Norlys, Markslojd, SU-MA, czy Nowodvorski Lighting. 

Lampy zewnętrzne latarnie to świetne rozwiązanie dla osób, które równocześnie chcą zadbać o odpowiednie oświetlenie ogrodu i jego dekoracyjność. Jeśli interesuje Cię atrakcyjna cena, wysoka jakość i szeroki wybór modeli utrzymanych w najmodniejszych obecnie stylach aranżacyjnych, zamów lampy słupy dostępne w ofercie, jaką przygotował nasz sklep Kolory Światła.