Filtr produktów

Gotowe zestawy szynoprzewodów 

Nowoczesne wnętrza to również nowoczesne oświetlenie, które łączy w sobie stylowy design, wysoką jakość i funkcjonalność. Przykładem tego typu oświetlenia są lampy na szynoprzewodzie. Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła został wyposażony w nowoczesne, minimalistyczne lampy, szynoprzewody oraz inne akcesoria niezbędne do montażu takiej formy oświetlenia. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów

Szynoprzewody - funkcjonalne rozwiązanie do Twojego mieszkania 

Czym są szynoprzewody i dlaczego cieszą się coraz większą popularnością? Szynoprzewody oświetleniowe to nowoczesne rozwiązanie znajdujące zastosowanie zarówno w warunkach domowych, biurowych, jak i przestrzeniach sklepowych, czy halach wystawowych. Ich główną cechą jest funkcjonalność - lampy na szynoprzewodzie mogą zapewnić dystrybuowanie energii małej, średniej oraz dużej mocy od 25 do 5000 A. To wyjątkowo praktyczne i oszczędne rozwiązanie zapewniające zarówno stworzenie bezpiecznej instalacji, jak i, w razie potrzeby, możliwości swobodnej rekonfiguracji. Szynoprzewody umożliwiają stworzenie pionowej lub poziomej konfiguracji oświetleniowej, z opcją mocowania na suficie, ścianie lub dedykowanych panelach. Lampy do szynoprzewodów równie dobrze sprawdzą się na instalacji zawieszonej w przestrzeni za pomocą wieszaków systemowych. Możliwości, jakie zapewniają szynoprzewody, sprawiają, że taka forma oświetlenia jest coraz bardziej popularna. Największym uznaniem cieszą się szynoprzewody w salonie - opcja dowolnego manewrowania oświetleniem pozwala na rozjaśnienie i wprowadzenie upragnionego klimatu również w pokoju dziennym o sporym metrażu i wysokim suficie charakterystycznym np. w kamienicach. 

Szynoprzewody - wyposaż się w niezbędne akcesoria 

Lampy do szynoprzewodów są nie tylko nowoczesne i praktyczne, ale i wyjątkowo funkcjonalne - wszystko dzięki temu, że szynoprzewody oświetleniowe można swobodnie uzupełniać dodatkowymi reflektorami, zgodnie z aktualnymi potrzebami, czy upodobaniami. Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła został wyposażony zarówno w szynoprzewody, jak i regulowane reflektory oraz lampy do szynoprzewodów. W ofercie znaleźć można również akcesoria niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego montażu. Oferowane przez nas szynoprzewody oświetleniowe i przydatne akcesoria pochodzą od sprawdzonych, renomowanych marek. Nabywając w naszym sklepie lampy na szynoprzewodzie oraz niezbędne do montażu dodatki, jak łączniki do szyny, zasilacze kabli, stabilizatory łączników kątowych, czy wporniki, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości, przekładającej się na wydajność oświetlenia oraz długą żywotność. 

 

Urządzasz wnętrze mieszkania w stylu minimalistycznym, industrialnym lub loftowym? Jeśli jesteś zwolennikiem atrakcyjnych wizualnie i praktycznych rozwiązań, postaw na lampy na szynoprzewodzie. Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez Kolory Światła i zamów szynoprzewody, niezbędne akcesoria oraz reflektory do szynoprzewodów, zapraszając do swojego lokum oświetlenie zapewniające perfekcyjną widoczność, przejrzystość i odpowiedni klimat sprzyjający odpoczynkowi w domowym zaciszu.