Szynoprzewody magnetyczne 

Szynoprzewody magnetyczne to nowoczesne oświetlenie, które zyskuje na popularności. Wybierane są przez osoby, które podążają za obowiązującymi trendami wnętrzarskimi, ale cenią też innowacyjność. Tego rodzaju oświetlenie wyróżnia się dowolnością, jeśli chodzi o kwestię montażu lamp. Możemy je ustawiać w dowolnym kierunku, gwarantując odpowiedni poziom światła w konkretnym miejscu. Jeśli więc planujesz wymienić klasyczne żyrandole na nowoczesne szynoprzewody magnetyczne, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu online Kolory Światła. Asortyment obejmuje wysokiej klasy oświetlenie, zaprojektowane przez cenionych producentów. U nas znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do stworzenia szynoprzewodów magnetycznych. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 36 z 552 elementów

Oświetlenie szynowe magnetyczne ― pomysł na stylową aranżację wnętrza

Oświetlenie szynowe magnetyczne to rewelacyjny pomysł na stworzenie oryginalnej aranżacji wnętrza. Świetnie prezentuje się w domach, mieszkaniach, ale też w biurze. Oświetlenie tego typu nie jest skomplikowane w montażu.

Na początku warto wiedzieć, czym tak naprawdę jest szynoprzewód magnetyczny. To rodzaj oświetlenia liniowego, które tworzy elastyczne rozwiązanie. Możemy stworzyć ułożenie lamp, które będzie spełniać nasze oczekiwania pod każdym względem. Szynoprzewody magnetyczne montuje się na ścianie lub suficie. Wszystko zależy od możliwości pomieszczenia i pomysłu. Wybierając oświetlenie szynowe magnetyczne, tworzysz unikalne i wyjątkowe wnętrze. Sprawdź, co będzie potrzebne do tego rodzaju oświetlenia i jak wykonać montaż!

Magnetyczne szynoprzewody oświetleniowe ― budowa

System magnetyczny i oświetlenie to świetnie współpracujące ze sobą produkty. Składają się one ze specjalnych profilii aluminiowych wyposażonych w specjalne przewody elektryczne oraz lampy z adapterami magnesowymi. Napięcie wewnątrz torów jest bezpieczne i wynosi 48 V. Bezpiecznie możemy dotykać profili, przekładając lampy wzdłuż szynoprzewodów. Oświetlenie szynowe magnetyczne to również szereg akcesoriów i łączników. W naszym sklepie internetowym znajdują się klasyczne lampy wewnętrzne, ale stworzyliśmy też specjalną kategorię oświetlenie szynowe. Obejmuje ona lampy do szyn magnetycznych, akcesoria i szyny. Wszystko to, co jest niezbędne do stworzenia oświetlenia szynowego, znajdziesz w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do sklepu Kolory Światła!

Oświetlenie magnetyczne ― jak je stworzyć?

Oświetlenie magnetyczne charakteryzuje się bardzo prostym montażem. Nie ma tu tak naprawdę nic skomplikowanego. Potrzebne są odpowiednie produkty i czas. Montaż tego oświetlenia może być przeprowadzony w ścianach lub na sufitach podwieszanych. W zależności od wyboru konkretnego montażu musimy wybrać odpowiednią szynę i łapy montażowe. Do szyn, które mają być zwieszane, potrzebujemy również linki z mocowaniem i puszki z przewodami. W każdym przypadku wymagane jest użycie zasilacza 48 V. Może on być schowany w suficie lub umieszczony w puszce. Podczas montażu należy pamiętać o tym, aby mieć do niego dostęp, na wypadek pojawienia się awarii oświetlenia szynowego. Ważnym elementem jest też końcówka zasilająca. To do niej doprowadzamy kable od zasilacza. Instalacja może przebiegać w prostej linii lub przybierać różne konfiguracje. Jeśli już zamontujemy szyny i podłączymy je do zasilacza, czas wybrać oprawy oświetleniowe. W adapterze znajdują się magnesy, które ułatwiają zdejmowanie i zakładanie lamp. Zacznij już dziś kompletowanie produktów do stworzenia oświetlenia magnetycznego. Poświęć chwilę na wizytę w sklepie Kolory Światła. Znajdziesz tu produkty klasy premium od wielu cenionych producentów.

Szynoprzewody magnetyczne z naszej oferty

Sklep internetowy Kolory Światła w jednym miejscu skupia produkty oświetleniowe od producentów, które zajmują czołową pozycję na rynku. Każda nasza propozycja jest połączeniem materiałów klasy premium i nowoczesnych rozwiązań. Przykładem są tu szynoprzewody magnetyczne. To produkty, które umożliwiają stworzenie oświetlenia nowoczesnego i o dużej funkcjonalności. Asortyment jest komponowany z uwzględnieniem obowiązujących trendów wnętrzarskich.

Szynoprzewody magnetyczne z naszej oferty projektowane są przez następujących producentów: AZZardo, Light Prestige, Maytoni i Nowodvorski Lighting, Milagro. Produkty wykonywane są z bezpiecznych i trwałych materiałów. Różnią się ilością i rodzajem źródła światła. Możesz wybrać szynoprzewód magnetyczny podtynkowy, ale też szynoprzewód magnetyczny natynkowy. Każda nasza propozycja to gwarancja pięknego wnętrza. Przeglądając tę kategorię, zachęcamy do zwrócenia uwagi na pozostałe produkty. Jeśli mieszkasz w domu, koniecznie sprawdź też lampy zewnętrzne. W tym dziale znajdują się modele, które przykuwają wzrok. Wybierz takie oświetlenie, które prezentuje się efektownie, ale jest też energooszczędne. Zapraszamy!