Filtr produktów

Żarówki LED G9 230V 

Żarówki LED to świetna opcja zarówno do klasycznych lamp, jak i ich nowoczesnych zamienników. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Żarówki LED G9 - wysokiej jakości alternatywa dla klasycznych halogenów

Żarówki LED to dobre rozwiązanie dla osób, które preferują energooszczędne rozwiązania, a równocześnie chcą zapewnić sobie idealną widoczność w mieszkaniu. Żarówki LED G9 charakteryzują się niewielkim rozmiarem, w związku z czym będą idealnie współgrały z większością żyrandoli i lamp dostępnych na rynku. Żarówka LED G9 dopasowana jest do zasilania 230V. Dostępne w asortymencie naszego sklepu akcesoria charakteryzują się zróżnicowanym strumieniem świetlnym, kątem rozsyłu światła i poborem mocy. Dzięki wysokiemu współczynnikowi oddawania barw, żarówki LED zapewniają perfekcyjną widoczność i wrażenie naturalnego oświetlenia. Wpływ na to ma również możliwość dopasowania odcienia światła, jakie oferują żarówki ledowe G9 - Kolory Światła wyposażyły sklep zarówno w żarówki o wartości do 2200 K (barwa ciepła), 3000 K (barwa neutralna), jak i 4000 K (zapewniające barwę zimną).

Żarówki LED G9 - renomowana marka gwarancją jakości 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest jakość, która przekłada się na żywotność i wydajność produktów. Z tego względu nasz sklep internetowy z oświetleniem jest wyposażony w żarówki LED G9 pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy charakteryzują się wieloletnim doświadczeniem. Na asortyment składają się żarówki Integral. Żarówki ledowe G9 tego typu wykazują działanie do 15000 h i są objęte gwarancją do 24 miesięcy. Stawiamy też na funkcjonalność, dając możliwość dopasowania formy oświetlenia do aktualnych potrzeb - na asortyment składa się zarówno żarówka led G9 neutralna, jak i żarówka led G9 do ściemniacza - dzięki temu dostosowanie modelu żarówki do lampy, własnych preferencji i specyfiki pomieszczenia, nie stanowi żadnego problemu. 

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym znajdziesz sprawdzone produkty wysokiej jakości, których cena zachwyca konkurencyjnością, sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła jest idealnym miejscem. Wysoka jakość i szeroki wybór pozwoli Ci cieszyć się idealnym oświetleniem mieszkania, które przełoży się nie tylko na dobrą widoczność, ale i skuteczną ochronę oczu, które nie będą przeciążone, a co za tym idzie, nie będą się tak szybko męczyć.