Filtr produktów

Szynoprzewody 3 fazowe 

Szynoprzewody oświetleniowe cieszą się coraz większą popularnością. Początkowo wykorzystywano je jedynie w budynkach komercyjnych i hotelach. Dziś stanowią w wielu domach i mieszkaniach obowiązkowe wyposażenie. To rozwiązanie bardzo praktyczne i co najważniejsze, prezentuje się elegancko i nowocześnie. Należy wiedzieć, że istnieje możliwość montażu szynoprzewodów jedno- lub trójfazowych. W naszym sklepie internetowym Kolory Światła dostępne są oba rodzaje szynoprzewodów. Tworząc ofertę, nie skupiamy się na jednych produktach. Ciągle urozmaicamy swoją ofertę. Idealnym tego przykładem jest kategoria: oświetlenie szynowe. Serdecznie zapraszamy do poznania nas bliżej! ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 36 z 471 elementów

Szynoprzewody 3-fazowe ― jakie mają zalety?

Największą zaletą, jaką oferują szynoprzewody 3-fazowe, jest możliwość swobodnego rozmieszczenia świateł, bez ograniczeń związanych z rozmieszczeniem okablowania. Tego rodzaju oświetlenie jest chętnie wybierane do większych, przestronnych powierzchni. Można je spotkać w galeriach, ale też na wystawach. Wybierając szynoprzewody 3-fazowe, nie musimy zapalać wszystkich lamp. Przykładowo możemy włączyć pierwszy i ostatni reflektor znajdujący się na szynie. Szynoprzewód 3-fazowy spełni swoją rolę też w dużych domach. Można je umieścić na długim korytarzu. Do mniejszych pomieszczeń zalecane są szynoprzewody 1-fazowe.

Szynoprzewody 3-fazowe – najważniejsze informacje

Szynoprzewody są połączeniem specjalnych przewodów i szyny montażowej dla opraw oświetleniowych. Kompletny, zbudowany system pozwala dowolnie rozmieszczać reflektorki. W każdej chwili możemy zmienić aranżację pomieszczenia, skupiając się głównie na oświetleniu. Z tego też powodu to rozwiązanie cieszy się rosnącym zainteresowaniem, nie tylko wśród właścicieli dużych obiektów.

Jeśli chcesz, aby oświetlenie szynowe zastąpiło klasyczne lampy lub żyrandole, musisz wiedzieć, jakie szynoprzewody wybrać. W przypadku mniejszych pomieszczeń idealne będą szynoprzewody 1-fazowe. Dysponując dużą i przestronną powierzchnią, wybierz koniecznie szynoprzewody 3-fazowe. Dlaczego? Jak sama nazwa wskazuje w tego rodzaju szynoprzewodach występują trzy fazy i przewód zerowy. Dzięki temu istnieje możliwość zaprojektowania trzech różnych obwodów. To z kolei przekłada się na możliwość kontrolowania każdego z nich oddzielnie. Warto wiedzieć, że szynoprzewody 3-fazowe dają możliwość uruchomienia jednego spotu lub kilku. To największa zaleta, która przemawia za wyborem tego rozwiązania.

Lampa szynoprzewód 3-fazowy ― nowoczesność z funkcjonalnością

Oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę. Wybierając je, zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale też walory wizualne. Chcąc stworzyć nowoczesny design, warto rozważyć montaż oświetlenia szynowego. Prezentuje się elegancko, estetycznie i nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu. Możliwość ustawienia lamp w różnym kierunku i na dużych przestrzeniach sprawia, że to rozwiązanie to prawdziwy hit wnętrzarski.

Jeśli cenisz wygodę z funkcjonalnością i dysponujesz dużym, przestronnym mieszkaniem, lampy na szynoprzewodach 3-fazowych to idealny wybór. Są cenione ze względu na ponadczasowość i wygodę. W tym przypadku możesz zdecydować, jaką ilość źródeł światła chcesz w danym momencie zapalić. Nie muszą to być koniecznie wszystkie, jak to ma miejsce w przypadku szynoprzewodów 1-fazowych. Lampa szynoprzewód 3-fazowy to nowoczesne rozwiązanie, na które warto postawić. Jeśli masz taką możliwość, wybierz oświetlenie trójobwodowe.

Szynoprzewód 3-fazowy podłączenie

Wybierając szynoprzewody 3-fazowe musisz wiedzieć, jakie masz możliwości odnośnie montażu. Szyna oświetleniowa może być umieszczona natynkowo, podtynkowo lub być podwieszana. W każdym przypadku instalacja wygląda nieco inaczej. Najczęściej stosowany jest montaż natynkowy, który jest niezwykle prosty. Szynoprzewody mają odpowiednie miejsca, przez które możemy wkręcić kołki montażowe. Wystarczy szynę przymierzyć do sufitu i w odpowiedni sposób ją przykręcić. Szynoprzewody do montażu podtynkowego też nie wymagają od nas specjalnego doświadczenia. Jeśli już mamy szynę, czas podłączyć łącznik lub końcówkę zasilającą. Jest to nic innego, jak zabezpieczony element, w którym znajduje się kostka elektryczna. Należy wiedzieć, że podczas montażu szynoprzewodu 3-fazowego, mamy trzy obwody do podłączenia. Producenci oferują nam produkty, dzięki którym montaż jest banalnie prosty.

Kolory Światła ― szynoprzewody 3-fazowe

Kolory Światła to sklep internetowy, który w jednym miejscu skupia lampy wewnętrzne, zewnętrzne i oświetlenie szynowe. Ostatnia kategoria obejmuje szynoprzewody 3-fazowe czyli trójobwodowe. To produkty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, podążających za nowoczesnością. Proponujemy tu szyny, lampy i akcesoria. W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnego podłączenia oświetlenia szynowego. Nasze produkty to gwarancja bezpieczeństwa i wyjątkowej aranżacji. Serdecznie zapraszamy!