Filtr produktów

+ Strumień świetlny [Lumen]
+ Barwa światła [Kelvin]

Żarówki Retro LED E14 230V 

Lubisz retro klimat? Urządzając wnętrze mieszkania, pamiętaj, że poza wyborem mebli powinieneś dopasować też dodatki, nawet te, z pozoru najmniej istotne, jak chociażby żarówki, których wybór w rzeczywistości jest szalenie istotny. Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła w ofercie ma lampy, które stylistyką wpisują się w różne typy aranżacyjne oraz dodatki w postaci między innymi żarówek, które umożliwiają dopasowanie formy światła do specyfiki pomieszczenia i własnych preferencji użytkownika. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Żarówki retro - stylowy dodatek do lampy

Kolory Światła to sklep, w którym można znaleźć funkcjonalne produkty idealnie wpisujące się w aktualnie panujące trendy wnętrzarskie. Jedną z kategorii takich produktów są żarówki retro. Stylistycznie przypominające pierwsze żarówki, o węglowych żarnikach ułożonych w fantazyjny sposób, wykonane ze szkła transparentnego, klasycznego - białego lub bursztynowego. Oferowane przez nas retro żarówki to żarówki Edisona E14 o różnej wysokości i szerokości, co umożliwia dopasowanie produktu do konkretnego modelu lampy, który nas interesuje. Żarówki E14 230V to, zaraz obok żarówek E27, najbardziej powszechne modele, które znajdują zastosowanie w domu. 

Żarówki Vintage - wprowadź do mieszkania wyjątkowy klimat 

Żarówka Vintage to bez wątpienia stylowy dodatek bezpośrednio wpływający na dekoracyjność lampy. Kolory Światła to miejsce, w którym atrakcyjną stylistykę stawiamy na równi z funkcjonalnością, dlatego każdy z oferowanych przez nas modeli to żarówka LED retro, która pomaga oszczędzać energię. Oferowane przez nas retro żarówki zapewniają też idealne rozproszenie światła - dostępne w ofercie sklepu produkty zapewniają kąt rozsyłu światła 360 stopni, co przekłada się na zapewnienie idealnej widoczności. Możliwość wyboru koloru żarówki - w wersji klasycznej, mlecznej lub bursztynowej, zapewnia opcję swobodnego dostosowania odcienia światła do własnych potrzeb i upodobań - żarówki retro równie dobrze spiszą się w salonie, gdzie konieczne jest jasne światło, jak i w sypialni, gdzie lepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie ciepłego, przytulnego klimatu i nieco przygaszonego źródła światła. Żarówka Vintage idealnie komponuje się z surowymi lampami w stylu industrialnym i metalowymi, oryginalnymi wersjami retro. 

Jeśli interesuje Cię atrakcyjna cena i renomowane produkty pochodzące od sprawdzonych producentów, sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła to miejsce dla Ciebie. Kompletując oświetlenie do wnętrza mieszkania, zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz lampę i zamów żarówki retro, które idealnie podkreślą klimat industrialny, loftowy lub vintage.