Filtr produktów

+ Strumień świetlny [Lumen]
+ Barwa światła [Kelvin]

Żarówki LED MR11 230V 

Kolory Światła jako sklep internetowy z oświetleniem w ofercie ma również wszelkie niezbędne produkty i akcesoria, dzięki którym możesz odpowiednio oświetlić zarówno przestrzeń w mieszkaniu, wokół domu, jak i w miejscu pracy. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Żarówka MR11 - zadbaj o odpowiednie oświetlenie w domu

Kolory Światła to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawiana jest jakość, dlatego tworząc asortyment, bazujemy wyłącznie na sprawdzonych, renomowanych firmach. Dotyczy to zarówno lamp, jak i dodatków, jak chociażby żarówki. W naszej ofercie znaleźć można zarówno klasyczne żarówki, jak i energooszczędne żarówki LED, czy żarówki dekoracyjne. Jeśli poszukujesz produktów wysokiej klasy, które zapewnią Ci odpowiednie źródło światła o barwie dopasowanej do typu pomieszczenia oraz pomogą zaoszczędzić energię, żarówki Integral są tym, czego szukasz. Żarówki LED MR11 to produkty o mocy 230 V, dzięki czemu są dedykowane również do lamp dekorujących pomieszczenia o dużym metrażu. Punkty świetlne o takiej mocy charakteryzują się wysoką wydajnością oraz idealnym rozproszeniem światła. 

Żarówka MR11 - wydajne rozwiązanie wysokiej jakości 

MR11 230V to żarówki LED dostępne w opcji 30W i 40 W, zapewniające źródło światła zarówno o barwie ciepłej (2700 K), jak i neutralnej - białej (3000 - 4000 K). Dzięki zróżnicowaniu modeli, oferowane przez nas żarówki Integral sprawdzą się zarówno w sypialni, gdzie chcemy stworzyć przytulną atmosferę, na małych metrażach, gdzie nie jest konieczne zastosowanie lampy z żarówką o dużej mocy, jak i w większych przestrzeniach, czy pomieszczeniach, w których niezbędne jest odpowiedni stopień oświetlenia i światło jak najbardziej zbliżone do naturalnego (np. w kuchni, gdzie przygotowujemy posiłki, salonie, czy gabinecie, gdzie chcemy odpowiednio naświetlić pole pracy). Odpowiedni kąt rozsyłu światła, strumień świetlny i wysoki współczynnik oddawania barw sprawia, że dłuższe przebywaniu w pomieszczeniu oświetlanym tego rodzaju żarówkami LED nie wywołuje wrażenia sztuczności, a co za tym idzie, nie obciąża i nie męczy oczu. 

Jeśli kompletując oświetlenie do mieszkania, czy przestrzeni biurowej poszukujesz renomowanych produktów charakteryzujących się wysoką funkcjonalnością i jakością, zamów żarówki LED MR11 230V, które nasz sklep internetowy z oświetleniem ma w asortymencie. Atrakcyjna, konkurencyjna cena oraz gwarancja do 24 miesięcy, jaką objęte są rekomendowane przez nas żarówki Integral, pozwolą Ci się cieszyć idealnie oświetloną przestrzenią przez długi czas.