Lampy do oświetlania ścieżek 

style="font-size:12pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre-wrap;" id="docs-internal-guid-6d71b0b4-7fff-361a-b939-86fde9b9597a">Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz praktycznie wszystko, co tylko jest potrzebne do prawidłowego oś ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 36 z 54 elementów

Kinkiety elewacyjne – doskonały sposób cudownie oświetlony ogród

Praktycznie każdy właściciel domu pragnie, aby jego ogród był piękny i cieszył oczy zarówno domowników, jak i pojawiających się częściej lub rzadziej gości. Sadzimy i pielęgnujemy więc kwiaty, kosimy trawę i ogólnie dbamy o to, aby wszystko było schludne i czyste. Wielu z nas nie jest jednak świadomych faktu, że piękny i zadbany ogród może być wizytówką naszego domu nie tylko za dnia, ale także wtedy, gdy zajdzie już słońce, a wszystko za sprawą różnego rodzaju oświetlenia ogrodowego. Projektując swój wymarzony ogród, warto jest więc spędzić trochę czasu na rozplanowaniu, jakie lampy ogrodowe i w jakim miejscu planujemy umieścić, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej naturalnego piękna, które będzie dobrze widoczne nawet późnym wieczorem. 

Jakie oświetlenie ścieżki ogrodowej wybrać?

Jako oświetlenie ścieżki ogrodowej najlepiej sprawdzą się różnego rodzaju lampy stojące oraz lampy wpuszczane w podłogę. Interesującą i nietuzinkową alternatywą będzie jednak oświetlenie zewnętrzne elewacyjne. Dobrze dobrane i nakierowane lampy będą bowiem oświetlały ścieżkę lub inny, wybrany przez nas obiekt lekko z góry, co sprawi, że będzie się on pięknie wyróżniał na tle słabiej doświetlonej reszty. Taki rodzaj źródła światła najczęściej wykorzystywany jest jako oświetlenie chodnika do domu. Nie oznacza to jednak, że nie może być nakierowany na altankę, żywopłot czy choćby przepiękne kwiaty, nad których pielęgnowaniem spędziliśmy tak wiele czasu i energii. Doskonałym przykładem lampy do ogrodu do zamontowania na elewacji jest produkt Raftis firmy One Light. Lampa ta ma 6 źródeł światła typu zintegrowany LED, dzięki czemu posłuży nam ona znacznie dłużej, niż byłoby to w przypadku zwykłych żarówek, pozwalając nam przy tym trochę zaoszczędzić. 

Lampy do oświetlania ścieżek – szeroki wybór i wysoka jakość

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu oświetlenie zewnętrzne charakteryzuje się naprawdę sporym wyborem. Oferujemy sprawdzone produkty wysokiej jakości następujących marek:

  • One Light, 

  • Luces Exclusivas,

  • Nowodvorski,

  • oraz Azzardo.

Jako obsługa sklepu Kolory Światła jesteśmy świadomi, że każdy człowiek w nieco inny sposób postrzega piękno. Każdy z nas ma więc inną wizję na swoje idealne oświetlenie ścieżek. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były różnorodne. Zależy nam bowiem na tym, aby każdy nasz klient znalazł u nas coś dla siebie, a co za tym idzie – nie musiał “odchodzić” z pustymi rękami.