Filtr produktów

+ Producent
+ Typ Źródła Światła
+ Barwa światła [Kelvin]

Lampy kanałowe retro z kratką 

Jeśli szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz nie tylko różnego rodzaju oświetlenie wewnętrzne lub zewnętrzne, ale także akcesoria oświetleniowe, jak na przykład żarówki, czy ramy montażowe, to trafiłeś idealnie! Kolory Światła to miejsce, w którym znajdziesz praktycznie wszystko, czego tylko potrzebujesz, aby prawidłowo oświetlić daną przestrzeń.  ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Lampy kanałowe – wspaniały pomysł na oświetlenie zewnętrzne

Jako obsługa sklepu Kolory Światła doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oświetlenie zewnętrzne jest równie ważne, jak to znajdujące się wewnątrz przeróżnych pomieszczeń. Dlatego też w naszej bogatej ofercie znaleźć można aż 4 propozycje lamp z osłaniającą je kratą, przeznaczonych do montażu na zewnątrz budynku. 

Kinkiet z kratą kanałową – One Light Valmi

Oferowane przez nasz sklep internetowy lampy warsztatowe Valmi firmy One Light dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Produkt ten ma 13,2 cm szerokości, 6 cm wysokości oraz 21,5 cm długości. Posiada on jedno źródło światła typu zintegrowany LED o maksymalnej mocy wynoszącej 10W. Barwa światła, jakie emituje ta lampa to 3000K (światło ciepłe). Kinkiet ten może być używany jako oświetlenie zewnętrzne. Z uwagi na stosunkowo niską klasę szczelności (IP54) powinien się on jednak znajdować pod daszkiem ochronnym. Lampa Valmi sprawdzi się doskonale zarówno wewnątrz warsztatów oraz piwnic, jak i na ścianach zewnętrznych garaży, budynków gospodarczych, sklepów oraz różnego rodzaju hali. Z uwagi na fakt, że oferowane przez nasz sklep kinkiety firmy One Light wyposażone są w kraty kanałowe, to są one bardziej odporne na uszkodzenia, niż byłoby to w przypadku niczym nieosłoniętej lampy. Produkt ten objęty jest trwającą 24 miesiące gwarancją producenta. 

Lampy zewnętrzne w stylu retro – One Light Santomeri

Kinkiet zewnętrzny Santomeri to kolejny, znajdujący się w naszej ofercie produkt firmy One Light. Lampa ta, tak samo, jak model Valmi, dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Istnieje więc większa szansa, na dopasowanie jej do panującego w danym miejscu wystroju. Wymiary tego produktu to 9 cm wysokości, 10,7 cm szerokości oraz 21 cm długości. Powinien on więc spokojnie zmieścić się w większości przestrzeni. Kinkiety Santomeri posiadają jedno źródło światła typu zintegrowany LED o maksymalnej mocy źródła wynoszącej 10W. Światło emitowane przez tę lampę jest barwy ciepłej (3000K). Produkt ten przeznaczony jest zarówno do instalacji wewnątrz budynku, jak i na jego zewnętrznych ścianach. Dla bezpieczeństwa kinkiet Santomeri powinien być zamontowany pod ochraniającym go daszkiem. Lampa ta objęta jest gwarancją producenta, która trwa 24 miesiące. W uwagi na swój uniwersalny wygląd, produkt ten będzie dobrze współgrać z wieloma różnymi stylami. Najlepiej sprawdzi się jednak w pomieszczeniach urządzonych w stylu retro. Lampa ta to doskonały pomysł na oświetlenie klimatycznego pomieszczenia, stylizowanego na przykład na latarnię morską.