Lampy z czujnikiem zmierzchu  

Aranżując zieloną przestrzeń wokół domu, nie zapomnij o wyposażeniu w postaci odpowiednio dostosowanego oświetlenia, które nie tylko zapewni dobrą widoczność po zmroku, ale i wpłynie korzystnie na ogród pod względem wizualnym. Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań, sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła to odpowiednie miejsce. W ofercie mamy lampy z czujnikiem zmierzchu - szeroki wybór modeli sprawia, że taka forma oświetlenia jest uniwersalnym rozwiązaniem do ogrodów różnego typu, o zróżnicowanym metrażu. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Lampy z czujnikiem zmierzchu - funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego domu

Lampa z czujnikiem ruchu i zmierzchu to energooszczędne, nowoczesne rozwiązanie, które cieszy się stale rosnącym uznaniem wśród osób ceniących innowacyjne metody. Odpowiednio dostosowany typ źródła światła i strumień świetlny oraz dopasowany odcień światła do specyfiki tego rodzaju lamp przekłada się na ich skuteczność - lampa zewnętrzna z czujnikiem ruchu i zmierzchu pozwoli zapewnić perfekcyjną widoczność zarówno w ogrodzie, jak i na podjeździe, czy bezpośrednio przy wejściu do domu. Kompletując asortyment, bazujemy na produktach wykonanych z materiałów odpowiednio dostosowanych do specyficznych warunków, w jakich lampy z czujnikiem zmierzchu są wykorzystywane. Dlatego też w sklepie znaleźć można modele wykonane z tworzywa odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, aluminium, poliwęglanu, stali nierdzewnej i akrylu. Lampy posiadają wykończenie szklane lub z plastiku wysokiej jakości, matowe lub utrzymane w wysokim połysku. Lampa solarna z czujnikiem zmierzchu to wyjątkowo wydajne oświetlenie zewnętrzne led z czujnikiem zmierzchu, które pozwala na sporą oszczędność energii, przy równoczesnym idealnym oświetleniu nawet trudno dostępnych miejsc. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, mamy świadomość, że potrzeby naszych Klientów są różne, dlatego stawiamy na różnorodność i funkcjonalność - na asortyment naszego sklepu składają się zarówno klasyczne lampy zewnętrzne led z czujnikiem zmierzchowym, wyposażone w 1, 2, czy 4 źródła światła, jak i bardziej rozbudowane modele - o 6, 12, a nawet 16 źródłach oraz o zróżnicowanych barwach - od 3000K do 5000K - dzięki temu można swobodnie dopasować jakość i intensywność oświetlenia do własnych upodobań i specyfiki ogrodu.

Lampy z czujnikiem zmierzchu - dostosuj model do typu elewacji i stylistyki ogrodu

Mieszkasz w klasycznym domu? A może elewacja Twojego lokum zachwyca nowoczesnością lub jest inspirowana nieco surowym stylem industrialnym? Kolory Światła to sklep, w którym każda lampa zewnętrzna z czujnikiem zmierzchu ma swój niepowtarzalny design perfekcyjnie wpisujący się w aktualnie panujące trendy. Na asortyment składają się zatem produkty o prostej, geometrycznej konstrukcji, punkty oświetleniowe nawiązujące stylistyką do dawnych angielskich latarni, minimalistyczne modele zachwycające nowoczesnością oraz wyraziste formy oświetlenia, które są nie tylko funkcjonalne, ale i wyjątkowo dekoracyjne, stanowiąc centralną ozdobę posesji. Stawiamy na jakość, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, cenionymi producentami z doświadczeniem. Zaznajamiając się z naszym asortymentem, znaleźć można lampy z czujnikiem zmierzchu sygnowane marką Lutec, Azzardo, Ideal Lux, Lucide, Trio, czy SU-MA. 

Jeśli chcesz zadbać o komfort przemieszczania się wokół domu po zmroku, a do tego preferujesz praktyczne rozwiązania, zamów lampy z czujnikiem zmierzchu i oszczędzaj energię, równocześnie ciesząc się widocznością na najwyższym poziomie. Atrakcyjne ceny, jakimi charakteryzują się dostępne w naszej ofercie produkty, pozwolą Ci się zaopatrzyć w profesjonalne punkty świetlne do Twojego ogrodu.