Filtr produktów

+ Producent
+ Typ Źródła Światła
+ Barwa światła [Kelvin]

Lampy zadaniowe 

Kolory Światła to sklep internetowy z oświetleniem o bardzo rozbudowanej ofercie. W sprzedaży znaleźć można zarówno klasyczne źródła oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego, dodatki i akcesoria niezbędne do podłączenia instalacji, jak i specjalistyczne lampy robocze, w tym lampy budowlane. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

 

Lampy budowlane - konieczny element wyposażenia każdego pola pracy

Oświetlenie budowlane odgrywa kluczową rolę podczas prac, gdyż wpływa nie tylko na komfort pracy, ale i bezpieczeństwo osób wykonujących swoje obowiązki. Odpowiednie oświetlenie pola pracy umożliwia jej lepsze wykonanie. Jeśli zatem prowadzisz firmę budowlaną lub sam zajmujesz się tego typu działaniami, lampa budowlana na statywie jest niezbędnikiem, w który powinieneś się zaopatrzyć. Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła w swoim asortymencie ma lampy robocze renomowanej firmy Lutec. Wykonane z najlepszej jakości materiałów w postaci tworzywa odpornego na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, jak wysokie i niskie temperatury, wiatr, nadmierna ilość kurzu i pyłu lampy halogenowe budowlane cechują się długą żywotnością. Jeśli poszukujesz specjalistycznego sprzętu, który będzie praktyczny, lampa budowlana na statywie będzie strzałem w dziesiątkę - prosta, stabilna, a przy tym lekka konstrukcja umożliwia swobodne przenoszenie lampy w dowolne miejsce i dopasowanie kąta padania światła do aktualnych potrzeb wynikających z wykonywanej w danej chwili pracy.

Lampy robocze - funkcjonalny dodatek wpływający na bezpieczeństwo podczas działań 

Lampy halogenowe budowlane dostępne w asortymencie sklepu Kolory Światła są wyposażone w dwa regulowane reflektory. Zintegrowany typ źródła światła zapewnia ostre, a równocześnie naturalne światło, które nie obciąża oczu. Konstrukcja zapewnia możliwość składania lampy, co szczególnie ważne, jeśli poszukujemy sprzętu, który można swobodnie i bezpiecznie przewozić wraz z pozostałym wyposażeniem budowlanym. Odpowiednio dostosowana wysokość i szerokość oraz klasa szczelności i napięcie zasilania przekładają się na funkcjonalność lampy i uznanie zarówno wśród pasjonatów majsterkowania, jak i profesjonalistów. 


Interesują Cię lampy robocze, które odpowiednio rozświetlą polę pracy, zapewniając komfort i bezpieczeństwo w trakcie prac budowlanych? Zamów lampy budowlane sygnowane marką Lutec. Atrakcyjna cena, wysokiej jakości wykonanie i konstrukcja wyposażona w wygodny statyw sprawia, że lampy halogenowe budowlane są chętnie wybierane przez osoby poszukujące sprawdzonych, a równocześnie nowoczesnych rozwiązań, które będą dostosowane do specyfiki wykonywanej pracy i warunków zewnętrznych, które na placu budowy, czy w warsztacie, często bywają trudne.