Podsufitki Przewody Oprawki 

Rolą oświetlenia mieszkania jest nie tylko funkcjonalność, ale i dekoracyjność - dobrze dobrane źródło światła pozwala zapewnić odpowiednią widoczność, podkreślić styl aranżacyjny, który króluje w mieszkaniu oraz wprowadzić do wnętrza klimat sprzyjający odpoczynkowi w domowym zaciszu. Nierzadko wybór idealnego żyrandola to tylko połowa sukcesu. Zdarza się, że po zamontowaniu okazuje się, że efekt nie jest zadowalający i zgodny z naszymi oczekiwaniami, bo estetyka połączeń konkretnych elementów oświetlenia pozostawia wiele do życzenia. Rozwiązaniem na taką sytuację jest podsufitka do lampy wiszącej. Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła wyposażył asortyment w podsufitki do lamp różnego typu. ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Podsufitki do lamp - niezbędnik podczas montażu lamp 

Podsufitka do lampy, czy podsufitka do żyrandola to element, dzięki któremu mocujemy oświetlenie do sufitu, maskujemy połączenia kablowe, które zasilają lampę. Dzięki elementom zamocowanym w osłonce sufitowej, mamy też możliwość regulacji wysokości, na jakiej wisi lampa oraz regulacji oświetlenia, w zależności od aktualnych potrzeb.

Podsufitki do lamp - dostosuj formę i model do typu lampy i wnętrza

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, oferujemy elementy różnego typu - w ofercie znajduje się zarówno podsufitka do lampy okrągła, jak i prostokątna podsufitka, czy owalna. Poza możliwością swobodnego wyboru kształtu umożliwiamy też szeroki wybór materiału, z którego podsufitki zostały wykonane. Stawiamy na jakość i trwałość oferowanych produktów, dlatego w ofercie dostępne są podsufitki metalowe do lamp między innymi o wykończeniu chromowanym, białym, czarnych, miedzianym, wykończeniu matowym, chromowanym i z wysokim połyskiem, które cechują się długą żywotnością. Dodatkowym atutem jest fakt, iż kompletując asortyment, wybieramy produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów, takich jak Ideal Lux, AQform, czy Maytoni. Podsufitki dostosowane są do różnego typu źródła światła, o różnej maksymalnej odległości od sufitu oraz dostosowane do lamp o zróżnicowanej ilości źródeł światła - dzięki temu akcesoria będą współgrały zarówno z lampami nowoczesnymi, minimalistycznymi i industrialnymi, jak i okazałymi żyrandolami w stylu glamour. 

Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła słynie z praktycznych, nowoczesnych i stylowych rozwiązań. Naszym atutem jest nie tylko bazowanie na produktach znanych i cenionych firm, ale i atrakcyjna, mocno konkurencyjna cena. Jeśli zatem jesteś na etapie aranżowania wnętrz i chcesz zadbać o to, aby wybrana przez Ciebie forma oświetlenia prezentowała się perfekcyjnie i estetycznie, wpisując się w ogólną aranżację wnętrza, zamów podsufitki do lamp i inne akcesoria niezbędne podczas montażu.