Żarówki LED R7s 230V 

Sklep internetowy z oświetleniem Kolory Światła to miejsce, w którym zrobisz kompleksowe zakupy zarówno do domu, jak i biura. ... Czytaj więcej

Żarówka R7S led - oszczędność i gwarancja odpowiedniego oświetlenia 

Na asortyment naszego sklepu składają się produkty renomowanej marki Integral. W ofercie mamy między innymi żarnik halogenowy LED. Są to żarówki LED z trzonkiem R7S, które stanowią idealne zamienniki typowych żarników halogenowych. Żarówka R7S dostępna jest w dwóch wersjach rozstawu, czyli długości źródła światła - w sklepie dostępny jest żarnik led 78mm i żarnik led 118mm o mocy 5,2 W i 9,5 W oraz strumieniu 600 lm. i 1200 lm. Oferowane przez nas zamienniki klasycznych halogenów są nieco większe w obwodzie od tradycyjnych żarników dostępnych na rynku, jednak nie wpływa to na problem z dopasowaniem do lamp - żarówki Integral są dostosowane do większości modeli i dedykowane głównie oświetleniu w nowoczesnym wydaniu. 

Żarówka R7S led - dopasuj odcień światła to typu oświetlanego pomieszczenia

Kolory Światła to sklep bazujący na doświadczeniu i jakości. Doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie oświetlenia, jego barwy i strumienia. Chcąc zagwarantować naszym klientom efekt perfekcyjnej widoczności, umożliwiając równocześnie wprowadzenie do wnętrza mieszkania przytulnego klimatu, oferujemy zróżnicowane produkty, dopasowane do specyfiki pomieszczenia, w jakim będą użytkowane. Żarówka LED R7S dostępna jest zarówno w wersji ciepłej (2700K), jak i neutralnej (4000K). Pierwsza opcja jest dedykowana sypialniom i miejscom, w których odpoczywamy - ciepła barwa nadaje wnętrzu przytulności, pozwala odciążyć zmęczone oczy i zrelaksować się. Z kolei barwa naturalna zalecana jest pomieszczeniom, w których aktywnie spędzamy czas - żarówki LED tego typu świetnie sprawdzą się m.in. w kuchni, gdzie niezbędne jest doświetlenie miejsca, w którym przygotowujemy posiłki, salonie, gdzie np. czytamy - światło o takim odcieniu nie będzie obciążało oczu, zmuszając ich do większego wysiłku, czy w łazience, gdzie wykonujemy czynności pielęgnacyjne, jak np. makijaż, czy golenie, gdzie niezbędna jest precyzja. Wysoki współczynnik oddawania barw przekłada się na jakość światła i klimat panujący w mieszkaniu. Każda oferowana przez nas żarówka R7S jest utrzymana w klasie energetycznej A++ i zapewnia długotrwały efekt perfekcyjnego oświetlenia - zarówno żarnik led 78mm, jak i żarnik led 118mm mają żywotność do 15000h i są objęte dwuletnią gwarancją. 

Kolory Światła to sklep internetowy z oświetleniem, w którym jakość i atrakcyjna  cena idą w parze. Jeśli chcesz zadbać o idealne oświetlenie przestrzeni mieszkalnej lub biurowej, zamów oferowane przez nas żarówki marki Integral.