Filtr produktów

Cena
Barwa światła [Kelvin]

Lista produktów dla producenta Elstead Lighting

Branża oświetleniowa wciąż się zmienia, ale na rynku istnieje kilka firm, które niezmiennie słyną z jakości i klasy. Należy do nich bez wątpienia Elstead Lighting, firma z Wielkiej Brytanii, tworząca produkty wysokiej jakości i o ciekawym designie - inspirację czerpiąc często z tradycji średniowiecznych. 


Elstead lampy - Klasyka przełamana nowoczesnością


Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym promocja, atrakcyjna cena, najlepsza jakość i ciekawy design przenikają się. Przykładem na to są, chociażby lampy Elstead Lighting.  W asortymencie znaleźć można zarówno klasyczne, eleganckie żyrandole, lampy w stylu angielskim, jak i nowoczesne modele o odważnych kształtach. Dzięki temu lampy Elstead zyskują sympatię osób o różnych gustach, które mają cechę wspólną - lubią atrakcyjne wizualnie przedmioty, które poza praktycznością cechują się wysoką jakością. Firma ma swoje początki w XVII wieku, kiedy to powstawały pierwsze kute ręcznie lampy Elstead Lighting. Tradycję kultywuje do dziś – wiele modeli wykańczanych jest manualnie.  Sklep internetowy Kolory światła to miejsce o szerokim asortymencie. Wyposażyliśmy się w lampy Elstead Lighting Polska dedykowane różnym pomieszczeniom. W ofercie znaleźć można lampy Elstead w formie kinkietów - zarówno pojedynczych, jak i podwójnych, żyrandoli, plafonów, sufitowych lamp wiszących oraz lamp stołowych. Elstead Polska to zarówno klasyczne żyrandole, lampy z kloszami materiałowymi, jak i rozwiązania bardziej nowoczesne i nietypowe. Lampy Elstead są wykonywane niezwykle starannie, z dbałością o każdy detal. Na dekoracyjność i atrakcyjny wygląd wpływają również elementy wykończeniowe powstałe z takich materiałów jak patyna, brąz, ceramika, a także kryształy. W ofercie posiadamy również produkty zdobione witrażami. 


Nasz sklep internetowy powstał z myślą o zwolennikach różnych stylów dekoracyjnych, dlatego w ofercie znaleźć można pięknie zdobione lampy Elstead Lighting, jak również bardziej stonowane modele, które zachwycają precyzją wykonania i prostym, jednak eleganckim designem. Polecamy żyrandole i oświetlenie w stylu angielskim, idealne do klasycznie urządzonych wnętrz oraz bardziej futurystyczne lampy, które doskonale sprawdzą się w nowocześnie zaaranżowanych przestrzeniach. Jeśli należysz do grona miłośników stylowych wnętrz, lampy elstead lighting to produkty, które powinny ozdobić Twoje mieszkanie. Showing 1 - 36 of 1419 items