Oświetlenie profesjonalne 

Oświetlenie profesjonalne to niezbędny element wyposażenia każdej firmy ... Czytaj więcej

Widok

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Lampy profesjonalne - gwarantujemy najwyższą jakość

Produkty dostępne w asortymencie naszego sklepu wyróżniają się funkcjonalnością i wysoką klasą wykonania oraz materiałów, z jakich powstały. W ofercie znaleźć można zarówno lampy typu downlight natynkowe i podtynkowe, jak i reflektory do szynoprzewodu. W asortymencie króluje też lampa sufitowa LED utrzymana w typie przemysłowym. Każda oferowana przez nas lampa jest wykonana z wysokiej klasy materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne jak np. tworzywo sztuczne, czy aluminium. Oferujemy zarówno minimalistyczne lampy niewielkich rozmiarów, które będą idealnym uzupełnieniem przestrzeni biurowej, jak i modele o większej mocy i większym kącie rozsyłu światła, które sprawdzą się jako forma oświetlenia sporych przestrzeni magazynowych, czy hal produkcyjnych. 

Lampy profesjonalne - funkcjonalność, której potrzebujesz

Kompletując asortyment sklepu wybieramy wyselekcjonowane modele pochodzące od znanych i cenionych producentów. Dzięki temu wiemy, że każda oferowana przez nas lampa spełni perfekcyjnie swoje zadanie, zapewniając odpowiednią widoczność w sklepie, biurze, czy magazynie oraz innych pomieszczeniach, w których niezbędne jest zastosowanie oświetlenia profesjonalnego. Nowodvorski, Shilo - to marki, na których produktach bazujemy. Oferujemy różnorodność - zarówno pod kątem designu oświetlenia, jak i specyfikacji lamp. Na asortyment składają się lampy profesjonalne zarówno o podstawowej klasie szczelności IP20, jak i wyższej, np. IP44, IP52, które spełniają wymogi bezpieczeństwa, jakie muszą być zastosowane np. w przestrzeni magazynowej, czy halach. Funkcjonalność wyróżniająca nasze produkty przejawia się również w kącie rozsyłu światła - poza klasycznymi modelami w sprzedaży mamy też lampy profesjonalne o dużym zasięgu i kącie rozsyłu 100 stopni - to idealne rozwiązanie do sporych, przestronnych powierzchni. Niektóre z dostępnych modeli oferowane są bez źródła światła w zestawie - Kolory Światła w asortymencie mają również wydajne, energooszczędne żarówki w pełni dostosowane do każdego typu lampy.

Jeśli poszukujesz renomowanego, profesjonalnego oświetlenia, zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą, w której królują lampy cenionych, doświadczonych producentów. Atrakcyjna cena, regularnie pojawiające się promocje, gwarancja szybkiej wysyłki oraz szeroki wybór modeli oświetlenia o wysokiej funkcjonalności z pewnością odpowie na wszystkie Twoje potrzeby, pozwalając na zadbanie o odpowiednią widoczność, w pełni dostosowaną do specyfiki oświetlanego wnętrza. Jeśli zastanawiasz się, jaki model lampy profesjonalnej wybrać lub jaka forma oświetlenia lepiej sprawdzi się na danym metrażu, skontaktuj się z nami - specjaliści z przyjemnością wyjaśnią Ci wszystkie kwestie, pomagając dopasować źródło światła do Twoich potrzeb.