Lampy do magazynu 

Konkretne miejsca wymagają odpowiednio dobranego oświetlenia, którego funkcjonalność będzie dopasowana do specyfiki powierzchni - zarówno pod kątem metrażu, jak i przeznaczenia oświetlanego miejsca. ... Czytaj więcej

Lampy do magazynu - kluczowe cechy

Światło, odpowiedni dobór lamp oraz sposób ich prawidłowego rozmieszczenia powinny stanowić jedną z podstawowych kwestii procesu wyposażania magazynów. Z racji tego, że zazwyczaj w tego typu miejscach dostęp do naturalnego światła jest znikomy, należy posiłkować się odpowiednimi lampami, które zapewnią stosowną widoczność sprzyjającą specyfice pracy w magazynie. Czym się kierować wybierając lampy do magazynu? Lampy LED to najbardziej polecane rozwiązanie. Głównie ze względu na moc, wytrzymałość, długą żywotność i energooszczędność. Do modeli cieszących się największym uznaniem zalicza się lampy LED typu high bay - są to specjalistyczne lampy o wąskim strumieniu światła, które świetnie sprawdzą się w wysokich halach i magazynach wysokiego składowania. Emitują silny strumień światła, który perfekcyjnie rozświetla wybrane powierzchnie. Równie dobrym rozwiązaniem są świetlówki LED z oprawą hermetyczną. To energooszczędny zamiennik klasycznych opraw rastrowych. Ich mocną stroną jest to, że mają uniwersalne zastosowanie, są bezawaryjne i wygodne ze względu na wymienne źródło światła. Godnymi uwagi są również lampy liniowe hermetyczne. Są to oprawy w postaci liniowej, wyposażone w zintegrowane źródło światła. Dzięki specjalnym soczewkom i aluminiowej obudowie sprawdzą się jako oświetlenie alejek w hali i magazynie, dostarczając połączenia szerokiego i wąskiego kąta świecenia. 

Lampy do magazynu - dopasuj światło do specyfiki pomieszczenia

Produkty dostępne w asortymencie naszego sklepu są sygnowane sprawdzonymi, renomowanymi firmami, do których zalicza się między innymi marka One Light, czy Nowodvorski. Producenci oferują wysokiej klasy rozwiązania tworzone z wyselekcjonowanych materiałów odpowiednio dopasowanych do specyfiki magazynów, czy hal, takich jak aluminium, czy poliwęglan. Oferowane przez nas lampy do magazynu zapewniają nie tylko odpowiedni kąt rozsyłu światła, moc i barwę dostosowaną do oświetlanej powierzchni, ale i podwyższoną klasę szczelności, co jest niezbędne dla zachowania zasad bezpieczeństwa. Produkty dostępne w ofercie Kolorów Światła są proste w montażu, dzięki czemu ich ulokowanie w przestrzeni magazynowej nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Produkty dostępne są w klasycznych odcieniach, jak biel i czerń, dzięki czemu wpiszą się w stylistykę każdego magazynu. 

Wysoka jakość materiałów, solidne wykonanie, dostosowanie do wydajnego źródła światła LED, konkurencyjne ceny oraz renomowani producenci - wszystko to znajdziecie w naszym sklepie. Potrzebujecie porady dotyczącej rozmieszczenia lamp? Skontaktujcie się z nami - udzielimy Wam wszelkich niezbędnych informacji, pomagając wybrać najbardziej funkcjonalne lampy do magazynu.